BİLGİ SAYFALARI

Genel Bilgiler

Genel Bilgiler

Avantajlar:
Bütçeleme : Sözleşme süresi boyunca sabit kira ödemeleriniz sağlıklı bütçe yapmanıza olanak sağlayacak.

Risk Devretme : Ekonomik koşullar, devletin politika değişiklikleri, üreticilerin kampanyaları, pazardaki arz talep dengesi, kullanıcıların alışkanlıkları, ikinci el fiyatları artık sizi ilgilendirmeyecek. Araçlarınızı kiralayarak, tüm finansal risklerinizi firmamıza devrettiğiniz gibi, garanti ve hasar süreçlerinin takip edilmesi sorumluluğunu devretmiş olacaksınız.

Finansal : Firmamızı tercih ederek, aracın tamamını değil, sadece değer kaybını aylık bedeller halinde ödersiniz. Aynı aracı banka kredisi veya özkaynaklarınız ile almış olsaydınız, aracınızı satana kadar tüm bedeli finanse etmiş olacaktınız.

Vergisel : Aylık kira bedeli faturalarını vergi indirimine konu edebilirsiniz. Araç defter değeri ile gerçek satış değeri arasındaki farklar nedeni oluşacak vergi farkını irmamızr'a devredersiniz.

Zaman-İşgücü : Filonuzun yönetimin irmamıza devrederek, tüm bürokratik, operasyonel, teknik işleri de devretmiş olursunuz. Araç yönetimi için bir kadro oluşturmak veya başka görev tanımları olan çalışanlarınıza ilave sorumluluklar vermek gibi bir yüke girmez; maliyet tasarrufunuzun yanı sıra zaman ve işgücü kaynağınızı verimli kullanmış olursunuz.